Главная

Обратная связь

facebook
google plus
google plus
УКР РУС

ОТП Лізинг

ОТП Лізинг

OTP Group – універсальна банківська група, яка зосереджується на наданні якісних послуг враховуючи ділові особливості клієнта.

Діяльність OTP Group бере початок в 1949 році, коли був заснований державний ощадний та комерційний банк OTP Bank. В 1995-1999 роках банк пережив суттєві трансформації, перетворившись в універсальний роздрібний банк, 100% акцій якого знаходяться у вільному зверненні на Будапештській фондовій біржі. Його глобальні депозитарні розписки (GDR) котуються на фондових біржах Люксембурга та Лондона. По завершенню приватизаційних процесів OTP Bank Plc. почав міжнародну експансію в деяких країнах Центральної та Східної Європи, що демонструє високий потенціал росту економіки. Ряд вдалих операцій дозволила банку в 2006 році стати ключовим граком в цьому регіоні.

Зараз OTP Group об’єднує більш ніж 40 фінансових установ, серед яких- банки, лізингові та факторингові компанії, пенсійні фонди, страхові компанії і компанії по управлінню активами. Через свої дочірні структури OTP Group здійснює діяльність на ринках Угорщини, Болгарії, Хорватії, Румунії, Сербії, Словенії, Чорногорії, Росії і України. За час свого існування OTP Group отримала надійну репутацію по всій Європі.

Один з напрямків OTP Group – є розвиток лізингових послуг, де ми успішно впроваджуємо Європейські стандарти якісного бізнесу на ринку фінансових послуг України. «OTP Лізинг» – частина сильної фінансової групи. Засновник (100%) АТ «ОТП Банк Україна». Компанія притримується Європейської якості та високих стандартів роботи з клієнтами та партнерами.

Команда «ОТП Лізинг» – це професіонали, які мають багаторічний досвід роботи на ринку лізингових послуг. Нашою ціллю являється надання послуг високої якості і конкурентних умов фінансування. ОТП Лізинг, входить в склад Українського об’єднання лізингодавців з 2008 року.

ТОВ «ОТП Лізинг» працює у всіх сегментах ринка з провідними виробниками техніки, обладнання та автомобілів, надаючи послуги фінансового лізинга. Обираючи ОТП Лізинг – ви отримуєте надійного фінансового партнера, який гарантує якість роботи, протягом і після укладання договору.

Умови придбання транспорту, техніки та обладнання в фінансовий лізинг

Фінансування в Дол. США або гривні:

 1. Строк лізингу - від 13 до 60 місяців;
 2. Стандартна ставка фінансування – від 12% річних в доларах США та від 25% річних в гривні (фіксована ставка);
 3. Авансовий платіж – від 20% від вартості предмета лізингу;
 4. Швидке прийняття рішення щодо фінансування предмета лізингу, можливість попереднього розгляду клієнта без повного пакету документів;
 5. Прозорість – ніяких прихованих комісій
 6. Фінансування як нової, так і б/в техніки
 7. Вибір схеми погашення

Переваги фінансового лізингу для юридичних осіб:

 1. Комерційний транспорт ставиться на баланс лізингоодержувача, на нього нараховується амортизація, зменшуючи базу для нарахування податку на прибуток;
 2. Лізингоодержувач одразу сплачує лише перший внесок та комісію за видачу лізингу. Такі затрати як, платежі за реєстрацію транспорту (у тому числі пенсійний фонд), вартість страхування КАСКО, цивільна відповідальність, здійснює Лізингова компанія. Ці затрати сплачуються рівними частинами протягом всього періоду лізингу без нарахування додаткових відсотків;
 3. ПДВ від вартості транспорту відносяться на податковий кредит;
 4. Комерційний транспорт не може бути предметом податкового арешту.

Контакти:

ТОВ «ОТП Лізинг»
Петропавлівская Борщагівка, вул. Леніна, д. 2В оф. 44 
Бізнес-центр «Голден Рівер»
Тел. (044) 596 40 58
e-mail: sales@otpleasing.com.ua
web: http://otpleasing.com.ua