Главная

Обратная связь

facebook
google plus
google plus
УКР РУС

Новини

 • 15.02.2018

  Kögel запускає виробництво NOVUM. NOVUM - нове покоління напівпричепів компанії Kögel.

  Серія напівпричепів NOVUM не лише відрізняється новою зовнішньою рамою і кузовом, але і новою, оптимальною підібраною агрегатною базою Kögel з новими, вдосконаленими, однаковими модулями, вузлами і компонентами. Завдяки цьому вдається досягти високого рівня індивідуальності напівпричепів покоління Novum, відповідними найрізноманітнішим вимогам ринку.

 • 05.02.2018

  Тривісні напівпричепи самосвальні Kögel з об'ємом кузова 27 м³

  Ковшова платформа доступна з товщиною 4, 5 або 6 мм і борти завтовшки 3, 4 або 5 мм 

  Модульна конструкція дозволяє швидко замінити компоненти ковшової платформи - немає необхідності в застосуванні пластин, що зношуються і потребують великих витрат при заміні 

  Оптимально підходить для щоденного використання вивезення будсміття, перевезення гравію і сипкого матеріалу будь-якого типу

  Поліпшена колісна база - оптимальний розподіл навантаження, підвищення ходових якостей і керованості 

 • 02.02.2018

  Тентовий напівпричіп Kögel FlexiUse другого покоління

  - Універсальність застосування завдяки двом рівням висоти
  - Більше місця завдяки кузову з регулюванням по висоті
  - Індивідуальні можливості фіксації вантажів
  - Для вирішення найрізноманітніших завдань у сфері вантажоперевезень

 • 22.12.2017

  З наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

  Прийміть наші найщиріші вітання з наступаючим Новим 2018-м роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли.

  Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань! 

  З наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

  З найкращими побажаннями колектив ТОВ «ТРАНСМАРКЕТ».

 • 26.10.2017

  Програма «ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ»

  Кількість транспорту, як легкового так і вантажного, в сучасному світі вже зашкалює. На дорогах мегаполісів діється неймовірне. І не дивно, що у всьому цьому хаосі постійно трапляються аварії та ДТП. Проблема надання першої домедичної допомоги актуальна не тільки у нас в країні, але і у всіх розвинених країнах світу.

 • 16.10.2017

  Завод Kögel – який він?

  Представники компанії Трансмаркет організували і провели 11-12 жовтня 2017 року екскурсійно-пізнавальну поїздку в Німеччину місто Буртенбах на завод-виробник Kögel Trailer GmbH & Co. KG (Баварія).

 • 10.10.2017

  АсМАП Львів

  Наразі наступила прохолодна дощова осінь. Проте ні осінь, ні прохолодна погода не завадили провести черговий Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності водіїв учасників АсМАП України Львівської та Івано-Франківської областей в с. Підрясне Львівської області.

 • 10.09.2017

  АсМАП Одеса

  Місто Одеса перехопило естафету Вінницького регіонального «Конкурсу водійської майстерності». 6-7 вересня відбувся «Всеукраїнський конкурс професійної майстерності водіїв учасників АсМАП», який став своєрідним підведенням підсумків серед українських перевізників.

 • 31.08.2017

  АсМАП Вінниця

  Напередодні Дня Незалежності 23 серпня 2017 року у місті Вінниця АсМАП провела 3-й регіональний «Конкурс водійської майстерності». Перші два конкурси пройшли навесні цього року у Києві та Закарпатській області.

 • 17.03.2014

  Kögel святкує ювілей: 80 років в виробництві

  Компанія Kögel , офіційним дилером якої на території України є Трансмаркет, провідний європейський виробник напівпричіпної техніки святкує 80 -річчя свого виробництва.

 • 09.08.2013

  KÖGEL – VICI: задача про 36 палет

  Про досвід експлуатації унікального рефрижератора Kögel Euro Trailer Cool розповідає Тарас Йосипенко – генеральний директор ТОВ «Укрлогістика», яке входить до складу Viciunai Group. 

 • 08.08.2013

  Kögel Euro Trailer Cool: досвід експлуатації в Україні

  Рефрижератори Kögel Euro Trailer Cool на 36 європалет – це технічний хіт у сегменті напівпричепної техніки. Українські перевізники товарів з низькою питомою вагою давно мали потребу в напівпричепах збільшеного об’єму, а жоден з конкурентів-виробників напівпричепів не зміг вирішити проблему, яка виявилася до снаги тільки KÖGEL.

 • 27.06.2013

  Стартувала Міжнародна виставка-конференція "Інтер-Транспорт 2013"

  Сьогодні ця виставка - один із найбільших майданчиків Причорномор'я, де можуть продемонструвати свої досягнення, зробити пропозиції та організувати співпрацю велика кількість підприємств. 

 • 01.02.2013

  Огляд ринку офіційних імпортерів напівпричепної техніки за 2012 рік

  За підсумками 2012 р. бренд K?GEL вийшов на лідерські позиції серед п’ятірки провідних офіційних імпортерів напівпричепної техніки в Україні та зайняв 2е місце за об’ємом продажу.

 • 18.01.2013

  Спеціальні умови придбання техніки Kögel від «ТРАНСМАРКЕТ» та «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»

  23 листопада 2012 року компанія «ТРАНСМАРКЕТ» і ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» підписали договір про співпрацю, який суттєво полегшує можливість придбання в кредит напівпричіпної техніки торгової марки K?gel.