Главная

Обратная связь

facebook
google plus
google plus
УКР РУС

10.10.2017

АсМАП Львів

Наразі наступила прохолодна дощова осінь. Проте ні осінь, ні прохолодна погода не завадили провести черговий Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності водіїв учасників АсМАП України Львівської та Івано-Франківської областей в с. Підрясне Львівської області. І ми вкотре вже в цьому році прийняли активну участь в нагородженні переможців заохочувальними призами. Цей осінній конкурс не став виключенням і водії вкотре вже продемонстрували високий рівень професійної майстерності, і вже вкотре довели  свій професіоналізм у наданні першої домедичної допомоги при ДТП. 

Цього разу в ході змагань учасниками-конкурсантами виконувались вправи на водійську майстерність завдяки напівпричіпній техніці фірми Kögel, спроектованій і зібраній в Німеччині. Поєднання найвищого стандарту технічних рішень, незвичайної витривалості і надійності продукції Kögel зумовило стійку популярність даної техніки в усьому світі. 

Сподіваємось, що завдяки таким конкурсам рівень професійності водіїв-міжнародників буде підвищуватись, бо саме від цього залежатиме збереження життя учасників дорожнього руху, а також вчасна доставка вантажів. 

Щасливої дороги нам усім, наснаги й перемог.

Повернутися до списку