Главная

Обратная связь

facebook
google plus
google plus
УКР РУС

10.09.2017

АсМАП Одеса

XVIII Міжнародна конференція «Міжнародні автомобільні перевезення – проблеми, шлях їх вирішення та перспективи розвитку» м. Одеса
 
 
 
Місто Одеса перехопило естафету Вінницького регіонального «Конкурсу водійської майстерності». 6-7 вересня відбувся «Всеукраїнський конкурс професійної майстерності водіїв учасників АсМАП», який став своєрідним підведенням підсумків серед українських перевізників. Крім того цього разу окрім конкурсу під егідою Всесвітньої організації автомобільного транспорту (IRU) та Асоціації міжнародних перевезень автоперевізників України (АсМАП) в Одесі пройшла XVIII Міжнародна конференція «Міжнародні автомобільні перевезення – проблеми, шлях їх вирішення та перспективи розвитку» .
 
На конференції були присутні представники з країн Європи та Азії, провідні фахівці Всесвітньої організації автомобільного транспорту, Міжнародного транспортного форуму, міністерств і відомств, асоціацій міжнародних автоперевізників, транспортних операторів, наукових і комерційних організацій. 
 
 В ході конференції було розглянуто проблематику щодо: розвитку євразійських автотранспортних зв’язків, розширення системи МДП на Схід і її переваги під час транзитних та мультимодальних перевезень; переходу до електронного документообігу в міжнародних перевезеннях; інтеграції України в загальноєвропейську транспортну систему, підвищення ефективності роботи міжнародного автотранспорту, дозвільної системи і перспективи розвитку системи квотування багатосторонніх дозволів ЄКМТ, Хартії якості ЄКМТ, забезпечення безпеки дорожнього руху, страхуванню, як шляху сприяння у вирішенні проблем перевізників через надійний страховий захист та ще ряд інших актуальних питань.
 
Одним з найактуальніших та серйозніших питань стало питання нестачі професійних водіїв. Вже вкотре обговорюється це питання і вже вкотре приділяється особлива увага підвищенню іміджу професії водія-міжнародника, популяризації цієї роботи, підвищенню водійської культури поведінки на автошляхах та їх професійної майстерності.
 
В ході конференції були представлені новинки продукції на ринку такими компаніями як: SCANIA, DAF, IVECO, VOLVO – продавців тягачів, SAF – запчастини, Трансмаркет – представники напівпричепної техніки компанії Kögel. Вперше відбувся майстер-клас з питань здійснення міжнародних автоперевезень територією Євразійського економічного союзу, а також відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу  «Кращий міжнародний автоперевізник Євразії». ТОВ «Трансмаркет» взяв активну участь у нагородженні заохочувальними призами переможців «Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності водіїв учасників АсМАП».
Повернутися до списку