Главная

Обратная связь

facebook
google plus
google plus
УКР РУС

31.08.2017

АсМАП Вінниця

Напередодні Дня Незалежності 23 серпня 2017 року у місті Вінниця АсМАП провела 3-й регіональний «Конкурс водійської майстерності». Перші два конкурси пройшли навесні цього року у Києві та Закарпатській області.


Однією із задач конкурсу є привернення уваги до проблем водійської культури поведінки на автошляхах та їх професійної майстерності, бо саме від цього залежатиме збереження життя учасників дорожнього руху, а також привернення уваги до самої професії водія-міжнародника, яка останнім часом стала доволі дефіцитною.


Кожний конкурс має своєрідні нові завдання, цього разу - завдання правильного кріплення вантажу, що є своєрідним приближенням до європейських стандартів. Також щоразу велика увага приділяється правильному та своєчасному наданню першої медичної допомоги при ДТП. Усі завдяння конкурсу виконуються  учасниками дуже завзято й професійно.


ТОВ «Трансмаркет» прийняв активну участь у підтримці учасників конкурсу, а також у нагородженні їх заохочувальними призами. Наступні змагання відбудуться у  місті Одеса, де і зустрінемось. Щасливої дороги нам усім, наснаги й перемог.

Повернутися до списку