Главная

Обратная связь

facebook
google plus
google plus
УКР РУС

08.08.2013

Kögel Euro Trailer Cool: досвід експлуатації в Україні

Рефрижератори Kogel Euro Trailer Cool на 36 європалет (зазвичай – на 33) – це справжній ексклюзив, технічний хіт у сегменті напівпричепів. Українські перевізники товарів з низькою питомою вагою давно мали потребу в напівпричепах збільшеного об’єму. Жоден з конкурентів-виробників напівпричепів не зміг вирішити проблему, яка виявилася до снаги тільки KÖGEL. Завод налагодив випуск рефрижераторів завдяки технічному ресурсу, закладеному інженерами до конструкції цільнозвареної рами. Саме цей ресурс дав можливість збільшити  довжину рефрижератора на 1,3 м. Завдяки тому, що рама рефрижератора – суцільна, «реф» з’єднується з сідлом тягача через раму, а не через власну підлогу.

Рефрижератор Kögel Euro Trailer Cool 

Нагадаємо, що з метою зменшення ваги рефрижераторного напівпричепа деякі інші виробники застосовують піврамну конструкцію. В таких рефрижераторах динамічне навантаження сідельного пристрою  розподіляється не на раму, а на підлогу холодильника. Про збільшення габаритів (довжини) піврамного напівпричепа не може бути й мови, оскільки якість українських доріг вельми низька. На українських дорогах навантаження на сідельний пристрій часом буває таким, що опорна плита іноді підламує підлогу «рефа». А от KÖGEL може собі дозволити не тільки повноцінну рамну конструкцію, а й збільшення заднього звису рефрижераторного напівпричепа більше ніж на метр без будь-яких ризиків. 

Можна спрогнозувати і появу на ринку таких же, тобто збільшеного об’єму, тентованих напівпричепів. Багато українських перевізників давно шукає виробника, який міг би їх виготовити. Так виходить, що крім як до KÖGEL,  звертатися з цього приводу більше нікуди.

Перший досвід експлуатації рефрижераторних напівпричепів KÖGEL збільшеного об’єму в Україні вже є.

Пропонуємо до уваги перевізників статтю «KÖGEL – VICI: задача про 36 палет», у якій генеральний директор ТОВ «Укрлогістика» Viciunai Group Тарас Йосипенко поділився своїми враженнями щодо експлуатації на його підприємстві першого в Україні 36-палетного рефрижератора Kögel Euro Trailer Cool.

Повернутися до списку