Главная

Обратная связь

facebook
google plus
google plus
УКР РУС

17.03.2014

Kögel святкує ювілей: 80 років в виробництві

Компанія Kögel, офіційним дилером якої на території України є Трансмаркет, провідний європейський виробник напівпричіпної техніки святкує 80-річчя свого виробництва.

Німецький виробник планує відсвяткувати свій ювілей великою кількістю заходів та акцій для своїх клієнтів. Планується також чимало приємних сюрпризів в асортименті продукції.

Kögel: Традиції, досвід і компетентність

З дати заснування в 1934 році компанія Kogel є лідером в розробці і виробництві напівпричепів, користується заслуженою репутацією у сфері вантажних автомобільних перевезень.

Основними інноваційними віхами в історії Kögel є:

1961 - перший рефрижераторний напівпричіп з повністю пластмасовою конструкцією;

1965 - перша змінна вантажна платформа з опорними стійками;

1966 - перший несучий самоскидний кузов з алюмінію;

1974 - напівпричіп-самоскид з центральною віссю;

1982 - перший сідельний напівпричіп полегшеної конструкції;

2001 - перша катофоретична установка для оптимального захисту рам від корозії;

2005 - подовжений на 1,3 метра Euro Trailer;

2012 - CNG-Trailer.

І багато іншого ...

Компанія Kögel не зупиняється на досягнутому і продовжує інноваційні розробки для задоволення потреб своїх клієнтів, чим встановлює нові стандарти на ринку комерційної техніки.

 «У нашій галузі ніщо не має такого значення, як традиції, досвід і компетентність. І цими перевагами можуть скористатися не тільки клієнти Kögel, а й ті, хто можуть ними стати», - говорить Томас Хекель, генеральний директор Kögel.

«У компанії Kögel кращим чином, об'єднуються традиції, сьогодення і майбутнє. Про наше минуле говорить 80-річний ювілей марки, сьогоднішні досягнення підтверджуються стійким становищем на ринку напівпричепів. А на майбутнє вказують відповідна побажанням клієнтів оптимізація нашої продукції, стратегічні партнерські відносини і індивідуалізовані нові розробки», - підсумовує він.

Повернутися до списку