Главная

Обратная связь

facebook
google plus
google plus
УКР РУС

15.02.2018

Kögel запускає виробництво NOVUM. NOVUM - нове покоління напівпричепів компанії Kögel.

Серія напівпричепів NOVUM не лише відрізняється новою зовнішньою рамою і кузовом, але і новою, оптимальною підібраною агрегатною базою Kögel з новими, вдосконаленими, однаковими модулями, вузлами і компонентами. Завдяки цьому вдається досягти високого рівня індивідуальності напівпричепів покоління Novum, відповідними найрізноманітнішим вимогам ринку.


Рама

Підвищення корисного і точкового навантаження - стабільна, стійка до навантаження, що крутить, зварна рама з поперечними балками. Підвищена стабільність - новий, зменшений в розмірі, але, потужніший екран в задній частині кузова, а також нова пневмо-світлова консоль на передній стінці, в якій діючі сили розподіляються по подовжній балці рами. Значне підвищення доступності точок кріплення - новий профіль зовнішньої рами VarioFix, що дозволяє кріпити вантаж на зовнішній рамі VarioFix з перфорованих сталевих профілів при накритому тенті, використовуючи додаткові борти. При кріпленні вантажу стяжними ременями - з гострими крюками борти мають бути відкриті - з плоскими крюками борти можуть бути закриті. 13 пар серійних кріпильних скоб оснащені новими бічними наполегливими крюками, що спрощують процес вантаження-розвантаження; вони мають допустиме тягове зусилля від 2 500 кг до 4 000 кг. Гарантований захист від корозії - шляхом нанесення нанокерамічного покриття катафоретичним методом Nano - Ceramic plus з подальшим нанесенням УФ-отверждаемого лакофарбного покриття.


Кузов 

Передня стінка, включаючи передні об'ємні кутові стійки, задні кутові стійки і портальні двері задньої стінки - виготовлені з алюмінію у базовій комплектації. За рахунок уніфікації кутових стійок, використовуваних у поєднанні з підйомним дахом і без неї, вдалося добитися наступних переваг. Використання підйомного даху - зменшення ваги. Спростилося розміщення піддонів у передньої стінки при бічному завантаженні. Однакова відстань між стійками бічних стінок усіх напівпричепів покоління NOVUM. Вставні рейки різної довжини - відходять в минуле. Використання перфорованої кріпильної пластини - різні варіанти розміщення гнізд для рейок в кутових стійках і в місці укладання рейок. Нове покоління сідельних напівпричепів має сертифікат на систему фіксації вантажів згідно із стандартом DIN EN 12642, код XL.


Оновлення напівпричепів NOVUM 

Поступове оновлення усіх моделей напівпричепів Cargo, Mega і Light. У продаж вже поступив напівпричіп Kögel Lightplus, з березня нове покоління NOVUM буде доповнено моделями Cargo Coil і Cargo Coil Rail. Інші моделі покоління NOVUM з'являться у продажу до або після міжнародної автомобільної виставки "IAA Nutzfahrzeuge 2018".

Повернутися до списку