Главная

Обратная связь

facebook
google plus
google plus
УКР РУС

05.06.2012

Компанія KOGEL показала у 2011 році зростання вище за середнє

  • Компанія KÖGEL продала у минулому році 11 960 одиниць продукції та збільшила збут на 130%.
  • Доля експорту склала біля 67%.
  • Томас Хекель коментує: «У нас ніколи не було такого інноваційного потенціалу».

У 2011 фінансовому році, згідно даних Асоціації автовиробників Німеччини, компанія KÖGEL досягла VDA показників росту вище за середнє значення по галузі: за минулі дванадцять місяців у порівнянні із минулим роком більше ніж у 2 рази збільшився збут — було продано приблизно 12 000 одиниць продукції. Завдяки цьому компанія Kogel у порівнянні з конкурентами у 2011 році показала найбільше зростання з великим відривом.

Компанія KÖGEL поставила біля 14% із 83 694 вироблених німецькими компаніями причепів. При цьому 67% причепів компанії KÖGEL були поставлені на експорт — цей показник збільшився більше ніж у 3 рази.

Позитивні результати 2011 року компанія  використовує у тому числі і для того, щоб у цьому році досягати подальшого підвищення ефективності із використанням інноваційних ідей. Крім того, планується розширення асортименту причепів за рахунок додаткових моделей з можливістю перевантаження на з/д платформи для змішаних перевезень, а також випуск абсолютно нової серії виробів. Тобто, компанія KÖGEL готує багато нового для галузі вантажоперевезень у 2012 році.

«Ніколи раніше ми не володіли таким інноваційним потенціалом, як сьогодні, і ми дуже пишаємось тим, що все більша кількість клієнтів робить свій вибір на користь компанії KÖGEL», — пояснює Томас Хекель, віце-президент та директор компанії KÖGEL, одну із причин успіху свого підприємства.

Повернутися до списку