Главная

Обратная связь

facebook
google plus
google plus
УКР РУС

07.09.2018

Міжнародна виставка вантажних автомобілів IAA-2018 - нові розробки Kögel

З 20 по 27 вересня 2018 року на 67-й міжнародній виставці вантажних автомобілів IAA компанія Kögel поряд з розширеним спектром послуг також представить рішення для транспортної та будівельної галузі. Згідно девізу IAA цього року «Водіння майбутнього» Kögel покаже напівпричепи і нові розробки, які зроблять вантажоперевезення майбутнього більш безпечними, простими і екологічними. На стенді F06 площею понад 2100 квадратних метрів в залі 27 відвідувачі побачать напівпричепи і рішення компанії Kögel, а також її пропозиції в сфері фінансування, комплексного обслуговування, телематики та багато іншого.

 • Наступні продукти і рішення компанії Kögel, представлені на міжнародній виставці вантажних автомобілів IAA, добре адаптовані до вимог різних галузей і переконливо свідчать про те, що напівпричепи теж можуть відмінно вписуватися в концепцію економічного «водіння майбутнього».
 • Універсальний і міцний напівпричіп Kögel Cargo покоління NOVUM масою всього 5920 кг в базовій комплектації.
 • Напівпричіп Kögel Lightplus Coil покоління NOVUM для перевезення бухт і вузьких рулонів, корисне навантаження якого збільшено на 410 кг в порівнянні з попередньою моделлю.
 • Легкий і неймовірно місткий напівпричіп Kögel Mega покоління NOVUM масою всього 6130 кг в базовій комплектації.
 • Напівпричіп Kögel Cool - PurFerro quality з оптимізованими деталями, ще більше спрощують його кожноденне використання.
 • Легкий фургон для перевезення сухого вантажу Kögel Box Light з корисним навантаженням до 730 кг в порівнянні з фургоном Kögel Box.
 • Легкий і легко змінюваний контейнеровоз Kögel Port 45 Triplex масою 4550 кг з висувною передньою, центральною і задньою частиною.
 • Самоскидний напівпричіп Kögel з продуманого поєднання матеріалів - сталь і алюміній, корисне навантаження якого збільшено на 430 кг в порівнянні з напівпричепом з кузовом з чистої сталі.
 • Вантажний напівпричіп Kögel Lightplus з рамною шийкою висотою 90 мм, що збільшує внутрішню висоту, і зменшеною вагою, що дозволяє встановити різноманітне індивідуальне оснащення.
 • Кузов Kögel Strong & Go відповідає директиві Daimler 9.5 без використання вставних планок, а для перевезення ящиків з напоями в один і два рівня потрібно тільки один ряд планок.
 • Текстильна вставна планка Kögel FastFix масою всього 495 г для швидкого, простого і безпечного кріплення вантажів.
 • Стопор зсувного тенту Kögel EasyFix для швидкого і легкого кріплення зсувного тенту у відкритому стані.

 

«Нам і нашим клієнтам потрібні напівпричепи і рішення, що приносять додаткові переваги, - каже Петра Адріанович, директор компанії Kögel GmbH & Co. KG. - Основні експонати, представлені нашою компанією на міжнародній виставці вантажних автомобілів IAA, наприклад напівпричепи покоління NOVUM і нове інноваційне індивідуальне оснащення, в повній мірі відповідають цій вимозі».

Повернутися до списку