Главная

Обратная связь

facebook
google plus
google plus
УКР РУС

01.10.2018

Оновлена версія Kögel Cool - PurFerro quality - рефрижераторний фургон преміум-класу

  • Нові опції і експортне оснащення
  • Серійне малошумне і зносостійке алюмінієве днище не іржавіє і забезпечує герметичність
  • Прозорий ланцюжок поставок з Kögel Telematics

Рефрижераторний фургон преміум-класу з оптимізованими деталями не тільки пристосований до особливих вимог ринку перевезень свіжих, глибокозаморожених продуктів харчування і фармацевтичних продуктів, але також може використовуватися в якості універсального транспортного засобу завдяки своїм різноманітним опціям. Завдяки різноманітному спеціальному оснащенню можливий високий рівень індивідуалізації за запитами клієнтів. Новинками, є перш за все рішення, які надають підтримку водієві в щоденній експлуатації.

Конструкція алюмінієвого полу з шумоізоляцією знижує шумоутворення під час навантаження і розвантаження. Внаслідок такого зниження рівня шуму полегшується доставка вантажів в неробочий час. Для підвищення гігієнічних параметрів і спрощення процедури очищення днища рефрижераторний фургон преміум-класу Kögel має зварену алюмінієву ванну. Вона перешкоджає проникненню вологи в несучі матеріали, що значно підвищує термін служби і рентабельність рефрижераторного фургона. Зрозуміло, дотримуються вимоги HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point - Система управління безпекою харчових продуктів) щодо захисту здоров'я споживачів стосовно міжнародних перевезень продуктів харчування в ізотермічному транспорті. Крім того, причіп Kögel Cool - PurFerro quality відповідає вимогам ATP-FRC. Рама отвору з нержавіючої сталі, що не вимагає значних витрат на обслуговування і ремонт, оснащується легко замінним чотирьохкромочним ущільненням і легко замінними алюмінієвими петлями дверей.

Кузов-фургон Kögel Cool - PurFerro quality складається з високоякісного вдосконаленого спеціального спіненого матеріалу, що не містить фторхлоруглеводородів і володіє високими ізолюючими властивостями. Крім того, міцне і легке у догляді сталеве покриття зсередини покрите плівкою з жорсткого полівінілхлориду. Стінки товщиною 45 або 60 міліметрів, стелю товщиною 85 міліметрів, а також підлогу товщиною 125 міліметрів власного виробництва забезпечують значно покращений коефіцієнт теплопередачі (значення K). Такий ефективний термічний захист забезпечує зниження енергоспоживання і витрат.

Для простого управління при щоденному використанні рефрижераторний фургон оснащений новими опціональними допоміжними системами. Внутрішня підсвітка завдяки дверному вимикачу освітлення (як в холодильнику) включається при відкриванні дверей і вимикається при їх закриванні. Для того щоб термограф було просто зчитувати і обслуговувати і з приєднаним напівпричепом, використовується новий скошений утримувач. Крім того, на передній стінці розташований індикатор для контролю рівня наповнення паливного бака для холодильної установки. Для швидкого і надійного кріплення вантажу при вантаженні в розпорядженні водія знаходяться опціонально напрямні і анкерні шини, вбудовані безпосередньо в стінку і запінені. Наприклад, по 12 напрямних шин на бічну стінку з відповідними власниками піддонів дозволяють поздовжньо вантажити до 33 європіддонів. Крім того, в стандартному виконанні транспортний засіб має сертифікат на систему фіксації вантажів згідно DIN EN 12642, стандарт XL. Воно ідеально підходить для транспортування штучних вантажів і вантажів на піддонах з геометричним замиканням. Зрозуміло, рефрижераторний фургон преміальної якості Kögel може оснащуватися різноманітним додатковим обладнанням для найрізноманітніших запитів в різних областях застосування.

Для забезпечення оптимального захисту передньої стінки і випарника, а також для поліпшення циркуляції повітря Kögel Cool - PurFerro quality оснащується пропонованим опціонально бортом Kögel для захисту від ударів. Цей виконаний з єдиного V-подібного алюмінієвого профілю захисний борт відрізняється гнучкістю і може легко зніматися для чищення, а також забезпечує оптимальний захист у важких експлуатаційних умовах. Додаткові захисні буфери всередині на передній стінці служать упорами для піддонів під бортом для захисту від ударів. Повітрярозподілювач Kögel CLIMATEX забезпечує оптимальний розподіл охолодженого повітря на 90 відсотків довжини кузова і на 80 відсотків ширини кузова. Крім того, виставковий зразок оснащений відкидною і плавно зрушуваною в подовжньому напрямку поперечною розділовою стінкою для застосування з двома різними температурними режимами. Ще однією опцією виставкового зразка є обладнання для супроводу ролкерних перевезень на суднах і поромах. До нього відноситься два противокавітаційних клапана, чотири пари посилених кріпильних кілець з випробувальним навантаженням до 12 000 кг, а також таблички стандарту DIN-EN 29367-2. Новинкою тут є додатковий кутовий підсилювач в передній частині плити сідельно-зчіпного пристрою, який захищає транспортний засіб від пошкоджень передньої частини при частому зчепленні і розчепленні при транспортуванні морським транспортом. Для ще більшого захисту ліхтарів при під'їзді до вантажної платформи противідкатний брус опціонально зміщується вперед на 190 мм.

Для підвищення безпеки руху та запобігання нещасним випадкам на поворотах рефрижераторний фургон оснащений опціональними миготливими бічними габаритними ліхтарями. До спеціального оснащення також відносяться механізм підйому першого моста, що підтримує керований міст, ящик для зберігання 36 піддонів, ящик для зберігання 8 піддонів з можливістю кріплення запасного колеса і багато іншого. 

Kögel Cool - PurFerro quality оснащується телематичним модулем для напівпричепів Kögel. Телематичний пакет для рефрижераторів реєструє відомості про становище в реальному часі, дані про стан зчіпки, дані електронної гальмівної системи (EBS), дані дверного вимикача освітлення і, звичайно ж, відомості датчиків температури і термографа.

Kögel Cool - PurFerro quality доступний в двох варіантах. Один з них - це універсальний рефрижератор зі стінками товщиною 45 мм, а другий - рефрижератор зі стінками товщиною 60 мм для транспортування продукції глибокої заморозки. Зрозуміло, пропонується і інше різноманітне індивідуальне оснащення. Наприклад, для транспортування квіткових контейнерів на роликах пропонується система кріплення вантажів зі стопорними штангами. Для фіксації стопорних штанг передбачено п'ять рядів перфорованих напрямних на даху і п'ять рядів отворів в днищі. З іншими опціями транспортний засіб згідно з директивою ЄС щодо належної дистриб'юторської практики лікарських засобів з фармацевтичним сертифікатом підходить і для транспортування фармацевтичної продукції. До експортного оснащення, серед іншого, відносяться механізм підйому першого і третього мосту, що підтримує керований міст, до 15 тонн навантаження на сідельно-зчіпний пристрій, зберігання запасного колеса для Іспанії, для французького ринку центральна сходи і посилена накладка-відбійник.

Як і рами інших напівпричепів, рама напівпричепа Kögel Box Light повністю і стійко захищена від корозії шляхом нанесення нанокерамічного покриття катафоретичним методом (Nano-Ceramic plus KTL) з подальшим нанесенням УФ- лакофарбового покриття.

Повернутися до списку