Главная

Обратная связь

facebook
google plus
google plus
УКР РУС

28.05.2012

Прем’єра: напівпричеп KOGEL SNCO-TIR з ХL-сертифікатом

15 травня 2012 р. ТОВ «Трансмаркет» — офіційний дилер компаній «Когель Україна», провів презентацію шторного напівпричепа KÖGEL з XL-сертифікатом, екземпляр якого було імпортовано в Україну вперше.

 

Євросоюз постійно посилює вимоги до техніки, задля підвищення безпеки дорожнього руху, і ці вимоги відображаються і в конструкціях напівпричепів. В першу чергу це стосується кріплення та захисту вантажу, щоби він під час гальмування, маневру, ДТП або іншої екстремальної ситуації не опинився за межами напівпричепа. Дотримання нових вимог ЄС забезпечується сертифікацією XL.

Сертифікат XL надається лише на напівпричепи, що мають спеціальне обладнання для безпечного перевезення вантажів. Це стосується спеціальної конструкції стійок, тенту, замків, ременів, кріплень, посилення елементів надбудови на випадок «нештатного» зміщення вантажу. Саме таку техніку і створили німецькі виробники KÖGEL.

Переваги шторного напівпричепа SNCO-TIR з XL-сертифікатом зможуть оцінити перш за все перевізники, які виборюють на тендерах своє право на здійснення перевезень з Європи. Адже там консолідовану відповідальність за безпеку перевезення несе не тільки транспортна компанія, а й відправник вантажу, який зацікавлений у підвищенні безпеки перевезення.

Українських перевізників, яких було запрошено на презентацію, зацікавили й інші переваги цього напівпричепа. А саме: можливість тристороннього розвантаження-завантаження, а також пристосованість напівпричепу до полегшеного, швидкого і зручного «розшторювання». Перевізники навели такий цікавий аргумент, як вік наших водіїв. Молоді у цій сфері роботи все меншає, і середній вік водіїв на багатьох підприємствах становить 45-50 років.

Генеральний директор ТОВ «Трансмаркет» Вадим Іскра повідомив, що цього року, відповідно до замовлень, компанія реалізує в Україні всю лінійку виробів KÖGEL, зокрема – контейнеровози, рефрижератори, а також полегшені ізотермічні фургони. Вадим Іскра відмітив, що якісний склад клієнтури компанії упродовж минулого року дещо змінився: техніку замовляють переважно підприємства-виробники для своїх потреб. «Географія» замовлень теж зазнала коливання в бік центрального та східного регіонів. 

  

Повернутися до списку