Главная

Обратная связь

facebook
google plus
google plus
УКР РУС

26.10.2017

Програма «ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ»


Кількість транспорту, як легкового так і вантажного, в сучасному світі вже зашкалює. На дорогах мегаполісів діється неймовірне. І не дивно, що у всьому цьому хаосі постійно трапляються аварії та ДТП. Проблема надання першої домедичної допомоги актуальна не тільки у нас в країні, але і у всіх розвинених країнах світу.

При цьому головною причиною смерті стає не саме ДТП і отримані травми, а некваліфікована або неправильно надана перша домедична допомога й бездіяльність випадкових свідків аварії. Як стверджує статистика, що тільки 20% людей гине в аварії від травм, несумісних з життям, 10 відсотків — через затримки швидкої допомоги і 70%, вдумайтеся, помирає від бездіяльності очевидців.

Очевидець аварії — перший, від кого залежить життя постраждалих!

І цей очевидець повинен вміти надавати правильну допомогу і час надання допомоги дуже обмежений. Перші 20 хвилин. Саме в ці хвилини вирішується чи житиме людина. 

Саме проблемою правильного надання допомоги і збереження більшої кількості постраждалих зацікавилася ініціативна група людей з різних міст нашої країни. Було запропоновано створити мобільний додаток інструкції по наданню першої домедичної допомоги. Програма під назвою «Перша домедична допомога при ДТП» включає основні поетапні заходи з ілюстраціями щодо надання першої домедичної допомоги при ДТП. Чому мобільна програма? І на кого вона розрахована? В сучасному світі кожна людина не може вже обходитись без мобільного телефону, ним користуються як дорослі, так і діти, і саме телефон  присутній з людиною постійно. Програма написана в легко доступній формі і завдяки чітко прописаним пунктам програми, саме кожен її користувач зможе надати правильну домедичну допомогу. 

Завдяки фінансовій підтримці ТОВ «ТРАНСМАРКЕТ», компанії-імпортера напівпричепної техніки Kögel, керівництво якої перейнялося цією проблематикою,  програма була створена. І ми усі маємо велику надію, що завдяки цій простій і доступній програмі, і небайдужості свідків аварій, життя більшої кількості постраждалих буде врятовано. Бо життя – то є найдорожчий скарб. 

Ініціативна група виражає свою вдячність за небайдужість і підтримку усім причетним. Гарної і безпечної нам усім дороги! 

Усі небайдужі можуть зкачати цю програму https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.accident.aid.first.app&hl=ru

Повернутися до списку