Главная

Обратная связь

facebook
google plus
google plus
УКР РУС

18.01.2013

Спеціальні умови придбання техніки Kögel від «ТРАНСМАРКЕТ» та «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»

23 листопада 2012 року  компанія «ТРАНСМАРКЕТ» і ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» підписали договір про співпрацю, який суттєво полегшує можливість придбання в кредит напівпричіпної техніки торгової марки K?gel.

Відтепер усі юридичні і фізичні особи, що займаються перевезеннями вантажів, мають можливість купити напівпричіпну техніку, представлену ТОВ «ТРАНСМАРКЕТ», за спеціальними  пільговими умовами кредитування під 0% річних у гривні або іноземній валюті в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». 

Про переваги спільної програми кредитування говорить генеральний директор компанії ТОВ «ТРАНСМАРКЕТ» Іскра Вадим: «Наша мета – розширювати можливості клієнтів у виборі техніки і надавати сприятливі умови для її придбання. Ми завжди прагнемо йти назустріч кожному, максимально вдовольняючи потреби і виправдовуючи очікування. Ми впевнені, що спеціальні вигідні умови кредитування напівпричіпної техніки дозволять компаніям і приватним особам оновлювати свій автопарк тільки новими продуктами, поступово відмовляючись від бувшої у використанні техніки. Адже це допомагає суттєво заощадити кошти на її обслуговуванні і експлуатації».

Максим Дмитрієв, заступник директора департаменту розвитку продуктів для малого і середнього бізнесу ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»: «Наш банк займає провідні позиції на ринку автокредитування та має величезний досвід співпраці з імпортерами і офіційними дилерами зарубіжних марок авто. Запускаючи спільну програму з компанією «ТРАНСМАРКЕТ», КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК сприяє у придбанні якісної напівпричіпної техніки K?gel якомога більшій кількості клієнтів, пропонуючи їм спеціальні умови кредитування. 
Ця програма розрахована на тих клієнтів, які вже мають певну суму на придбання техніки, але ще недостатню для купівлі, а також на тих позичальників, які планують і мають можливість розрахуватися за кредитом протягом першого року кредитування. Програма передбачає фінансування до 5 років, але умови на перший рік найбільш привабливі для клієнта».

Повернутися до списку