Главная

Обратная связь

facebook
google plus
google plus
УКР РУС

05.11.2011

Три бортові тентовані напівпричепи CARGO MAXX SN 24 для компанії «Інтегровані логістичні системи»

Більшість провідних перевізників України обирають продукцію KOGEL за її високу якість та надійність. Техніка цієї торгової марки займає лідируюче місце серед автоперевізників. Придбавши одного разу KOGEL, клієнт повертається знову. Це пояснюється не лише високою функціональністю та якістю напівпричепів, а й широкою мережею сервісних центрів, розміщених майже в усіх регіонах України. На сьогодні їх налічується 16, поряд з тим ведуться переговори щодо розширення кількості сервісних станцій.

Компанія «Інтегровані логістичні системи» придбала в офіційного дилера KOGEL – ТОВ «ТРАНСМАРКЕТ» – три бортові тентовані напівпричепи CARGO MAXX SN 24

Ця загальновизнана техніка відповідає усім європейським стандартам, оснащена передовими технологіями та супроводжується всіма необхідними сертифікатами. 

Слід зазначити, що вся продукція KOGEL має підсилену підвіску з підвищеним запасом міцності для важких дорожніх умов у країнах СНД.

Колектив «ТРАНСМАРКЕТ» вітає компанію з купівлею техніки KOGEL і бажає вдалих рейсів, безпечної дороги та успішного бізнесу!

Повернутися до списку