Главная

Обратная связь

facebook
google plus
google plus
УКР РУС

20.12.2011

За контейнеровозами – до «ТРАНСМАРКЕТУ»

Вадим Іскра, генеральний директор ТОВ «Трансмаркет»

В галузі міжнародних автоперевезень у всьому світі найбільш прогресивним напрямком є контейнерні перевезення. Торгівля відразу прийняла переваги контейнеризації: високий рівень збереження вантажів, зменшення витрат на тару, економія на складських приміщеннях, спрощення експедиторських операцій, зручність і швидкість доставки тощо. У своєму розвитку світовий ринок контейнерних перевезень є найбільш динамічним і активним сектором транспортної системи.

У світі рівень контейнеризації вантажів складає понад 60% загального обсягу перевезень. У країнах Чорноморського басейну щорічне збільшення контейнеризації вантажів складає 30-40%. У Європі близько 70% вантажів перевозиться у контейнерах. Але в Україні цей показник складає всього лише 10%, хоча реальна потреба збільшення цієї цифри надзвичайно гостра. Контейнеризація вантажів здатна на порядок підвищити ефективність міжнародних автоперевезень, але з ряду причин розвиток цієї галузі в Україні гальмується. Головною перешкодою є ситуація в морських портах нашої держави. Доходить до того, що українські підприємства змушені надавати перевагу послугам іноземних портів (наприклад, Румунії, Польщі або навіть Німеччини).

Але найперше, що треба мати для контейнерних перевезень – це автомобільні контейнеровози. Загалом слід зазначити, що в усьому світі попит на такі напівпричепи дуже високий. Одним із провідних європейських виробників цієї техніки є компанія KOGEL.

Важливою відмінністю контейнеровозів KOGEL Port-MAXX є їх невелика власна вага (від 5,1 т), та багатофункціональність, що передбачає можливість їх використання під різноманітні контейнери, безпеку перевезень навіть при підвищеному навантаженні на осьовий агрегат, та застосування таких опцій, як підйомна вісь, 4 пар кілець для закріплення при паромних перевезеннях, закритий боковий захист та ін.

KOGEL випускає 5 різновидів автомобільних контейнеровозів моделі Port-MAXX, які застосовуються залежно від логістичного завдання – типу контейнерів, їх кількості для одночасного перевезення, відстані і т. ін.

Однією з головних переваг цієї техніки, як і продукту KOGEL взагалі, є суцільна зварна рама з KTL-обробкою, суть якої полягає в унікальних технологіях насичення поверхневого шару металу фосфором. На сьогоднішній день це одна із найпрогресивніших і найнадійніших технологій для захисту від корозії.

Офіційним дилером KOGEL в Україні є компанія «Transmarket», яка від самого свого утворення орієнтована на цей продукт. Маючи свій склад, «Transmarket» може оперативно задовольняти потреби споживачів щодо придбання всього асортименту техніки KOGEL.

Незважаючи на штучне звуження сфери контейнеризації вантажів, в Україні є потреба і в такій техніці, і в таких перевезеннях.

Підтвердженням цього є недавня подія: «Transmarket» відвантажив для українського перевізника відразу три контейнеровози типу SWCT 24 130 AV 40/1.110. Зокрема, вони обладнані поперечними балками і фітингами для кріплення контейнерів підвищеної місткості, а також контейнерів з різними видами кріплення. Осі - BPV ECO-Plus Airlight II.

За контейнеровозами – майбутнє. Підвищення контейнеризації вантажів збільшує ефективність економіки і конкурентноздатність підприємств, так що активізація попиту на таку техніку буде закономірною. «Transmarket» - до ваших послуг, шановні перевізники! У нас є все, що вам треба для роботи.

Повернутися до списку