Главная

Обратная связь

facebook
google plus
google plus
УКР РУС

16.10.2017

Завод Kögel – який він?

Представники компанії Трансмаркет організували і провели 11-12 жовтня 2017 року екскурсійно-пізнавальну поїздку в Німеччину місто Буртенбах на завод-виробник Kögel Trailer GmbH & Co. KG (Баварія).

Були запрошені представники компаній-перевізників з метою ознайомлення з продукцією заводу, або як мовиться "помацати товар руками", подивитися своїми очима виробництво напівпричепів, що купуються ними, ще раз переконатися в зробленому ними виборі і якості техніки Kögel.

Чому саме Буртенбах, а не в Дуінген або Нойульм, а тому що саме в місті Буртенбах б'ється серце підприємства. Разом з головним офісом компанії розташовується і основне виробництво, розміщене в декількох виробничих цехах, а також одна з найбільших установок катодного погружного нанесення лакофарбного покриття на причепи в Європі. На виробничій території також знаходяться стоянки для готових до відправки причепів, а також відвантажувальний центр.

У баварському центрі управління компанією відбуваються технічні розробки і виробництво на найвищому рівні. Витоки Kögel беруть початок з 1934 року і вже більше 80 років компанія удосконалює і розширює асортимент продукції, впроваджує нововведення, що відповідають вимогам сучасних автоперевезень і будівельної галузі.

На сьогодні, Буртенбах - один з найсучасніших заводів по виробництву вантажної техніки. Наразі усі відвідувачі залишились задоволені побаченим і виявили бажання й надалі продовжувати співпрацю щодо придбання техніки Kögel.

Повернутися до списку